Sugar Paradise
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sugar Paradise

RPG forum [=
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Jet! Trece Funky!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
A.Keo

A.Keo


Mesaje : 84
Data de inscriere : 28/01/2010

Jet! Trece Funky! Empty
MesajSubiect: Jet! Trece Funky!   Jet! Trece Funky! Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 12:45 pm

Revenind! .. I am ..FuNky <3 .. :] Imi ziceti Lexa,Funky,.. cum vreţi voi! =]] Vârsta e anonimă,bă! Nu cred că cineva işi spune vârsta .. decât dacă se dă mare că are 15,16 .. vai de abi aştept să mă dau şi eu mare cu aşa ceva .. =]]]]Whatever.Ador sa ma imbrac in culori vii,gen blugi galbeni,roz,bluze la fel de deschise la culoare,in fine ..intr-un cuvant genu` FUNKY! ;]] În fine! .. Îmi place viaţa! .. Bineînţeles nu în acele momente ale vieţii când diriga o sună pe mama să-i spună ce prostioare am făcut eu la şscoala .. in rest! O ADOR! :]]] Aşaa! Ador stilul FUNKY!! .. I`m CRAZY! după chestii de genul .. În fine .. să nu vă miraţi de ce gen de muzică ascult .. A da si adooor TENESII! .. Si argintu`,şi roz`u combinat cu negru! Şi desenele! Si pălăriuţele colorate,de petrecere!Şi vara! Şi să fac bâză! Va iau mereu la mişto! Şi să cad să mă rup! Şi să tip!Şi porcuşorul meu : PORKI! Făcut cadou de sysu meu,Brandon! Cam ironic .. trea să zic bro .. ! Şi caşcavalul! Şi să frec lumea cu zăpadă! Şi să mă caţăr in copac vara! .. Acum sa vin la muzicăă!::: Inna,Lady Gaga,Dario Zack,Dj Andy,Fly Project,Alexunder Base,Frissco,Dony,Pink room si Antonia,Bob Taylor,Play & Win ,Deepside Deejays,Dj Assd,Dj Layla,Jordin Sparks,Tony Ray şi alţii ..
Aştept intrebări,quaie! *big grin*
Sus In jos
Helen

Helen


Mesaje : 120
Data de inscriere : 27/01/2010

Jet! Trece Funky! Empty
MesajSubiect: Re: Jet! Trece Funky!   Jet! Trece Funky! Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 1:06 pm

Hey beib` >D:<
Come on :-w am zis ca nu te mai inregistrezi :]]
Oh` Sti si tu Welcome *Hug* si happy posting *love struck*
Sus In jos
https://lollycandie.forumgratuit.ro
A.Keo

A.Keo


Mesaje : 84
Data de inscriere : 28/01/2010

Jet! Trece Funky! Empty
MesajSubiect: Re: Jet! Trece Funky!   Jet! Trece Funky! Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 1:10 pm

Mdea,aseară credeam că disper când am vazut ce pc de rahat am .. >>" Weh,thx de intâmpinare,băi!*hug* Beib :]]
Sus In jos
Juan.

Juan.


Mesaje : 60
Data de inscriere : 27/01/2010

Jet! Trece Funky! Empty
MesajSubiect: Re: Jet! Trece Funky!   Jet! Trece Funky! Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 1:51 pm

welcome > :d <
uhm sper sa havi fun pe aici:>
Sus In jos
A.Keo

A.Keo


Mesaje : 84
Data de inscriere : 28/01/2010

Jet! Trece Funky! Empty
MesajSubiect: Re: Jet! Trece Funky!   Jet! Trece Funky! Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 1:52 pm

Mersi şi ţie,băi!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Jet! Trece Funky! Empty
MesajSubiect: Re: Jet! Trece Funky!   Jet! Trece Funky! Icon_minitime

Sus In jos
 
Jet! Trece Funky!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bla Bla Bla ! [Funky room bhey !]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sugar Paradise :: Sugar Paradise :: About us !-
Mergi direct la: