Sugar Paradise
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sugar Paradise

RPG forum [=
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Muzicaaa!! ^^

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Rachel

Rachel


Mesaje : 69
Data de inscriere : 27/01/2010
Localizare : FuNkY wOrLd

Muzicaaa!! ^^ Empty
MesajSubiect: Muzicaaa!! ^^   Muzicaaa!! ^^ Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 4:36 pm

Era o zi destul de frumoasa in parc. Rachel se plimba pe skate. Avea ochii inchisi si canta You Spin Me Round[like a record] , Chipmunk Version, in timp ce isi tinea MP3-ul in mana si avand grija sa nu ii cada castile din urechi.
Sus In jos
Daiki

Daiki


Mesaje : 29
Data de inscriere : 28/01/2010

Muzicaaa!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Muzicaaa!! ^^   Muzicaaa!! ^^ Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 5:22 pm

Din nou ma aflam in parc si mergeam greoi. Pentru prima data, nu aveam energie. Ciudat pentru mine, da rnu avaem ce face. Totusi, parcul mereu reusea sa ma binedispuna.
Sus In jos
Rachel

Rachel


Mesaje : 69
Data de inscriere : 27/01/2010
Localizare : FuNkY wOrLd

Muzicaaa!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Muzicaaa!! ^^   Muzicaaa!! ^^ Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 5:25 pm

Prinse viteza si parul ii zbura in spate. Se lovi de cineva si se rostogoli pana la cea mai apropiata banca.
Sus In jos
Daiki

Daiki


Mesaje : 29
Data de inscriere : 28/01/2010

Muzicaaa!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Muzicaaa!! ^^   Muzicaaa!! ^^ Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 5:28 pm

Am simtit cum cineva se izbise de mine si, in urma izbiturii, m-am dezechilibrat, dar nu la fel de mult ca fata care tocmai intrase in mine si care acum se rostogolea. M-am dus imediat la ea, am apucat-o de brat si am ridicat-o.
-Esti bine?
Sus In jos
Rachel

Rachel


Mesaje : 69
Data de inscriere : 27/01/2010
Localizare : FuNkY wOrLd

Muzicaaa!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Muzicaaa!! ^^   Muzicaaa!! ^^ Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 5:31 pm

-Auch. Cred ca da. Raspunse bruneta, frecandu-se la cap. -Mersi. Zambi.
Sus In jos
Daiki

Daiki


Mesaje : 29
Data de inscriere : 28/01/2010

Muzicaaa!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Muzicaaa!! ^^   Muzicaaa!! ^^ Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 5:37 pm

Am zambit si eu.
-Te-ai lovit?
Draguta fata, imi placea foarte mult parul ei.
Sus In jos
Rachel

Rachel


Mesaje : 69
Data de inscriere : 27/01/2010
Localizare : FuNkY wOrLd

Muzicaaa!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Muzicaaa!! ^^   Muzicaaa!! ^^ Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 5:40 pm

-Nu..nu cred. Si scuze ca am dat in tine mai inainte. Nu vedeam pe unde merg.. Rosi usor.
Sus In jos
Daiki

Daiki


Mesaje : 29
Data de inscriere : 28/01/2010

Muzicaaa!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Muzicaaa!! ^^   Muzicaaa!! ^^ Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 5:48 pm

-Nu-i nimic, am zambit atigandu-i bratul. Eu sunt Daiki.
Sus In jos
Rachel

Rachel


Mesaje : 69
Data de inscriere : 27/01/2010
Localizare : FuNkY wOrLd

Muzicaaa!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Muzicaaa!! ^^   Muzicaaa!! ^^ Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 5:51 pm

-Rachel. Se prezenta scurt, uitandu-se la el, zambind. -Prietenii imi spun Elle.
Sus In jos
Daiki

Daiki


Mesaje : 29
Data de inscriere : 28/01/2010

Muzicaaa!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Muzicaaa!! ^^   Muzicaaa!! ^^ Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 5:58 pm

-Hm, dar eu as vrea sa iti spun Rachel. Ai un nume foarte frumos, n-ar trebui sa ti-l ascunzi.
M-am apropiat mai mult de ea, mi-am dus mana dupa umarul ei si am mers cu ea spre o banca.
-Ia vino putin. Sper ca nu te retin.
Sus In jos
Rachel

Rachel


Mesaje : 69
Data de inscriere : 27/01/2010
Localizare : FuNkY wOrLd

Muzicaaa!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Muzicaaa!! ^^   Muzicaaa!! ^^ Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 6:02 pm

Rosi din nou si il urma, inca zambind.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Muzicaaa!! ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Muzicaaa!! ^^   Muzicaaa!! ^^ Icon_minitime

Sus In jos
 
Muzicaaa!! ^^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sugar Paradise :: Orasul :: Parc-
Mergi direct la: