Sugar Paradise
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sugar Paradise

RPG forum [=
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Noaptea in club

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Hiro

Hiro


Mesaje : 12
Data de inscriere : 28/01/2010

Noaptea in club Empty
MesajSubiect: Noaptea in club   Noaptea in club Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 6:13 pm

Era o zi ca dracu. Ploua tare afara si tuna. Eram satul de tot si de statul in casa si de lumea din jurul meu. Am mers la club pentru a ma relaxa si a uita pentru putin timp de probleme. Am comandat un coctail destul de tare si mi-am aprins o tigara.
Sus In jos
Daiki

Daiki


Mesaje : 29
Data de inscriere : 28/01/2010

Noaptea in club Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea in club   Noaptea in club Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 6:15 pm

Frecventam acel club, imi facea placere sa ma duc acolo. Am facut-o si de data asta, m-am dus la tejghea si am comandat un whusky. Mereu comandam whiky. Langa mine, am observat un tip care mi s-a parut foarte dragut.
-Buna, i-am zambit.
Sus In jos
Hiro

Hiro


Mesaje : 12
Data de inscriere : 28/01/2010

Noaptea in club Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea in club   Noaptea in club Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 6:20 pm

Mi-am intors privirea spre tipul care tocmai ma salutase. M-am uitat la el si n-am zis nimic o vreme. Mi-am dat seama, totusi, ca m-a salutat cu "buna". Am ridicat o spranceana si m-am gandit sa-i fac jocul.
-Buna, i-am zambit si eu. Sunt Hiro, i-am intins mana.
Nu prea imi spuneam numele, dar atunci am facut-o. Nu pierdeam nimic.
Sus In jos
Daiki

Daiki


Mesaje : 29
Data de inscriere : 28/01/2010

Noaptea in club Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea in club   Noaptea in club Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 6:25 pm

-Daiki, i-am spus, apucandu-i mana. Astepti pe cineva? l-am intrebat pe un ton senzual.
Tipul arata bine si nu vroiam s apierd ocazia de a ma distra putin cu el. Din moment ce imi raspunsese cu "buna", ma gandeam ca ori vroia sa faca misto de mine, ori chiar nimerisem persoana potrivita.
Sus In jos
Hiro

Hiro


Mesaje : 12
Data de inscriere : 28/01/2010

Noaptea in club Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea in club   Noaptea in club Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 6:31 pm

-Aaa... Nu. Te asteptam pe tine, i-am raspuns provocator.
Mda... Tipul avea chef de prostii. Asta imi era clar, dar stiam ca nu aveam sa pierd nimic. Urma sa ma distrez.
Sus In jos
Daiki

Daiki


Mesaje : 29
Data de inscriere : 28/01/2010

Noaptea in club Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea in club   Noaptea in club Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 6:42 pm

-Uuu, serios?
Nu prea puteam sa ma apropii de el, dar din acea pozitie am reusit sa ii pun mana pe picior si sa il mangai.
-Bem putin si dup-aia... poate ai vrea sa mergem sa ne distram, ce zici?
Sus In jos
Hiro

Hiro


Mesaje : 12
Data de inscriere : 28/01/2010

Noaptea in club Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea in club   Noaptea in club Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 6:48 pm

Am simtit mana lup e piciorul meu. M-am uitat la el cu un ranjet tampit pe fata. M-a surprins faptul ca era asa de direct.
-Poate, am zis si m-am uitat la paharul din fata mea.
Nu vroiam sa ma las chiar asa de usor. Mai intai vroiam sa vad cum era, apoi aveam sa accept. Stiam ca nu aveam sa aflu mare lucru, dar chiar nu vroiam sa aud pe urma tot felul de zvonuri pe seama mea.
Sus In jos
Daiki

Daiki


Mesaje : 29
Data de inscriere : 28/01/2010

Noaptea in club Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea in club   Noaptea in club Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 6:57 pm

Mi-am retras mana si am ranjit. Era clar ca tipul avea de gand sa ne distram, asa ca nu am vrut sa mai insist. Am mai sorbit putin din pahar.
-Daca te-as intreba cati ani ai, mi-ai spune?
Vroiam sa fiu politicos, poate ca nu ii placea sa isi dea adevarata varsta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Noaptea in club Empty
MesajSubiect: Re: Noaptea in club   Noaptea in club Icon_minitime

Sus In jos
 
Noaptea in club
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Noaptea...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sugar Paradise :: Orasul :: Club Desire-
Mergi direct la: