Sugar Paradise
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sugar Paradise

RPG forum [=
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O plimbare in miez de noapte

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Brianna.

Brianna.


Mesaje : 18
Data de inscriere : 27/01/2010

O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 8:50 pm

Ma plictisisem de acelasi aer sufocant din apartament, am vrut sa mai ies putin din rutina zilnica. Chiar daca era miezul noptii nu imi pasa. Mi-am luat peste rochita neagra un hanorac si am plecat hoinarind fara tinta pe strazi. Am ajuns la marginea unei paduri. Am intrat cu pasi mici in ea, incepand sa ma plimb, oricum nu aveam nimic mai bun de facut.
Sus In jos
Didy

Didy


Mesaje : 12
Data de inscriere : 27/01/2010

O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 8:52 pm

Stateam pe o creanga, priviind absenta norii. Eram prea concentrata cu baloanele mele din guma, ca sa fiu atenta la ce e in jurul meu. Dar stiam oricum... Nimic
Sus In jos
Brianna.

Brianna.


Mesaje : 18
Data de inscriere : 27/01/2010

O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 8:54 pm

Am continuat sa merg incet, obosisem si deja numai aveam chef sa ma plimb. M-am asezat sub un copac ascultand linistea noptii si cateva zgomote care se auzea din pom.Am ridicat privirea si am vazut o fata.
-Buna, am zis uitandu-ma in sus la ea.
Sus In jos
Didy

Didy


Mesaje : 12
Data de inscriere : 27/01/2010

O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 8:59 pm

-Huh? am intrebat, priviind in jos. Era o fata, chiar la baza copacului. Ola... am salutat-o intr-un final si eu
Sus In jos
Daiki

Daiki


Mesaje : 29
Data de inscriere : 28/01/2010

O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 4:09 pm

Ma plimbam prin padure. Ce cautam acolo? Nici eu nu stiam. Eram imbracat subtire, aveam doar niste blugi si o camasa pe jumatate descheiata. Nu stiu de ce, dar imi era foarte cald. Am auzit niste voci. ma intrebam cine naiba ar putea hoinari prin padure la ora aia. M-am apropiat si am vazut doua fete: una in copac si una jos. M-am dus la ele.
-Buna, le-am spus.
Sus In jos
Brianna.

Brianna.


Mesaje : 18
Data de inscriere : 27/01/2010

O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 8:38 pm

M-am uitat in sus la fata apoi am intors privirea spre cel care tocmai venise. Inca unul care nu poate dormi, cred ca sunt multi carora le place sa umble noaptea pe strazi.
-Buna, i-am zis celui din fata mea. Uhmm.. Brianna, le-am spus prezentandu-ma scurt.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O plimbare in miez de noapte Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in miez de noapte   O plimbare in miez de noapte Icon_minitime

Sus In jos
 
O plimbare in miez de noapte
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Plimbare pe bulevard

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sugar Paradise :: Orasul :: Padurea-
Mergi direct la: