Sugar Paradise
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sugar Paradise

RPG forum [=
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O zi ca oricare alta...sau poate ca nu...

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Justin

Justin


Mesaje : 16
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 28

O zi ca oricare alta...sau poate ca nu... Empty
MesajSubiect: O zi ca oricare alta...sau poate ca nu...   O zi ca oricare alta...sau poate ca nu... Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 9:45 pm

Am coborat scarile intrand in bucatarie. Mi-am luat un pahar de apa ducandu-ma in sufragerie. Am aprins Tv-ul lasand la un film Horror.
Sus In jos
Didy

Didy


Mesaje : 12
Data de inscriere : 27/01/2010

O zi ca oricare alta...sau poate ca nu... Empty
MesajSubiect: Re: O zi ca oricare alta...sau poate ca nu...   O zi ca oricare alta...sau poate ca nu... Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 9:50 pm

Am batut curioasa la usa, opriindu-mi MP4-ul. Asteptam, calma
Sus In jos
Justin

Justin


Mesaje : 16
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 28

O zi ca oricare alta...sau poate ca nu... Empty
MesajSubiect: Re: O zi ca oricare alta...sau poate ca nu...   O zi ca oricare alta...sau poate ca nu... Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 10:03 pm

M-am ridicat lenes de pe canapea indreptandu-ma spre usa. Am deschis-o privind-o pe cea din fata mea.
Sus In jos
Didy

Didy


Mesaje : 12
Data de inscriere : 27/01/2010

O zi ca oricare alta...sau poate ca nu... Empty
MesajSubiect: Re: O zi ca oricare alta...sau poate ca nu...   O zi ca oricare alta...sau poate ca nu... Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 3:35 pm

-Ola, eu sunt Lith... am spus incet, zambiind. Mda, ce prostesc
Sus In jos
Daiki

Daiki


Mesaje : 29
Data de inscriere : 28/01/2010

O zi ca oricare alta...sau poate ca nu... Empty
MesajSubiect: Re: O zi ca oricare alta...sau poate ca nu...   O zi ca oricare alta...sau poate ca nu... Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 3:45 pm

Eram in trecere, citeam o revista din mers, cand m-am izbit de cineva, scapand revista pe jos. Dupa ce am cules-o de pe jos m-am uitat la persoana de care ma izbisem. Era o fata.
-Scuze...
Sus In jos
Continut sponsorizat





O zi ca oricare alta...sau poate ca nu... Empty
MesajSubiect: Re: O zi ca oricare alta...sau poate ca nu...   O zi ca oricare alta...sau poate ca nu... Icon_minitime

Sus In jos
 
O zi ca oricare alta...sau poate ca nu...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sugar Paradise :: Orasul :: Apartamente :: Apartamentul nr. 14-
Mergi direct la: