Sugar Paradise
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sugar Paradise

RPG forum [=
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 New home..Bris'z new life

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Brianna.

Brianna.


Mesaje : 18
Data de inscriere : 27/01/2010

New home..Bris'z new life Empty
MesajSubiect: New home..Bris'z new life   New home..Bris'z new life Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 8:45 pm

Am descuiat usa si am intrat inauntru tarand dupa mine cele doua genti cu bagaje. Am inchis usa cu piciorul lasand bagajele langa pat. Am oftat obosita in timp ce ma asezam pe canapea. Am dat drumul la tv in timp ce cautam niste reviste prin geanta.
-In sfarsit, am zis incet zambind.
Sus In jos
Justin

Justin


Mesaje : 16
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 28

New home..Bris'z new life Empty
MesajSubiect: Re: New home..Bris'z new life   New home..Bris'z new life Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 9:10 pm

M-am oprit in fata unei usi analizand-o un moment dupa care am sunat la sonerie asteptand ca cineva sa-mi raspunda.
Sus In jos
Brianna.

Brianna.


Mesaje : 18
Data de inscriere : 27/01/2010

New home..Bris'z new life Empty
MesajSubiect: Re: New home..Bris'z new life   New home..Bris'z new life Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 1:37 pm

Am ridicat capul uitandu-ma inspre usa. Era devreme ca sa am deja musafiri. Am lasat revista pe masa si m-am indreptat catre usa deschizand-o. L-am privit pe cel ce statea in fata mea.
-Buna, am zis zambind.
Sus In jos
Continut sponsorizat





New home..Bris'z new life Empty
MesajSubiect: Re: New home..Bris'z new life   New home..Bris'z new life Icon_minitime

Sus In jos
 
New home..Bris'z new life
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sugar Paradise :: Orasul :: Apartamente :: Apartamentul nr. 18-
Mergi direct la: